خرید ضایعات ساختمانی در تهران

خرید ضایعات ساختمانی در تهران

ضایعات ساختمانی از پنجره گرفته، تا فلزات خصوصا در زمان تخریب می تواند بسیاری از هزینه های نوسازی بنایتان را پوشش دهد.

به طور کلی ساختمان های فرسوده به سه روش ساخته شده اند:

دیوار و سقف بتنی: در چنین شرایطی آهن زیادی برای ساخت خانه ی تان استفاده نشده است و شما تنها می توانید روی چارچوب درب و پنجره هایتان حساب باز کنید که آن هم کیلویی حدود 2 تا 3 هزار تومان می باشد.

اسکلت آهنی: بهترین شرایط در هنگام تخریب ساختمان تان این سات که اسکلت ساختمان تان آهنی باشد. همانطور که احتمالا اطلاع دارید در حال حاضر (پاییز 97) و با دلار 12 هزار تومانی، قیمت هر شاخه تیرآهن 18، 12 متری در بازار بیش از یک میلیون تومان است. البته بابت خرید آهن ناشی از تخریب تان اینقدر به شما پول نمی دهند. ولی به هر حال با فروش آهن ضایعات خانه ی تان بسته به متراژ و تعداد طبقات پول خوبی به جیب خواهید زد.

دیوار حمال

ساختن خانه هایی با دیوارهای حمال یا 20 سانتی نوع دیگری از روش خانه سازی است که امروزه به جز در حاشیه ی شهرها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع ساختمان ها نیز تنها می توانید روی آهن های ضایعاتی به کار رفته برای سقف (که برای نگه داشتن آجرها و به ازای هر یک متر یک شاخه آهن 14 قرار می گیرد) و البته در و پنجره ها برای فروش ضایعات ناشی از تخریب حساب باز کنید.

خرید ضایعات به قیمت منصفانه

معمولا خرید ضایعات ناشی از تخریب ساختمان های قدیمی به صورت کلی قیمت داده می شود. ما بازدید از محل مورد نظر شما را به صورت رایگان انجام می دهیم و اتصالات آهن آن و نیز بقیه ی لوازم به درد بخور را بررسی می کنیم. همچنین با ارائه ی قیمت به شما، در صورت تمایل چک آن را تقدیم شما می کنیم.

نکته: مراقب کلاهبرداران باشید. گاهی بعضی افراد قیمت های فضایی بابت خرید ضایعات ساختمانی تان به شما پیشنهاد می دهند. در چنین شرایطی مراقب چک های بی محل باشید!!

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس