تخریب ساختمان کلنگی در شمال تهران 02122362328

تخریب ساختمان کلنگی در شمال تهران:

تخریب ساختمان های شمال تهران به منظور ساخت یک آپارتمان چند طبقه ارزش افزوده ی بسیار بالایی دارد. دلیل آن مشخص است. ارزش بالای ملک در شمال تهران؛ به همین دلیل است که شمال تهرانی ها از مشتریان ثابت ما در زمینه ی تخریب خانه های فرسوده هستند.

اگر خانه ی کلنگی در شمال تهران دارید و در صورتیکه کمی تلاشگر باشید می توانید با خراب کردن خانه ی خودتان، دریافت مجوزهای نوسازی و بنا نمودن یک آپارتمان چندطبقه هم پول خانه تان را بدست بیاورید و هم چند واحد دیگر که در این بازار قیمت میلیاردی خواهد داشت.

ما با چند اکیپ مجهز کار خراب کردن خانه ی فرسوده ی تان را انجام می دهیم. با ما با شماره 02122362328 و يا شماره 09123490970تماس بگيريد.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ی تخریب ساختمان در شمال تهران از جمله محله های تجریش، قلهک، جماران، ازگل، نیاوران، سوهانک، لویزان، حسین‌آباد_ مینی سیتی، اقدسیه، درکه، دروس، فرحزاد ، مبارک‌آباد، اوین، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، زعفرانیه، دزاشیب، جردن، الهیه، داودیه، ظفر، ولنجک و سعادت آباد با ما با شماره 09123490970تماس بگیرید.

ما با حضور در محل مورد نظر شما، ساختمان فرسوده ی تان را بررسی نموده، قیمت کارشناسی به شما ارائه می دهیم. قیمت ما منصفانه بوده و تجربه ی دو دهه ای مان در زمینه ی تخریب ساختمان را در اختیار شما قرار می دهیم.

 تخريب ساختمان در شمال تهران

نکته: کار تخریب ساختمان تان را به اکیپ های کم تجربه نسپارید. گاهی قیمت های اغواکننده ای برای تخریب ساختمان تان به شما داده می شود. مواظب باشید که اگر اکیپی که کار تخریب ساختمان تان را انجام می دهد تخصص و تعهد کافی نداشته باشد ممکن است هزینه های مالی و جانی برای همسایگان و شما به جای بگذارد که ماه ها و حتی سالها شما را درگیر کند.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس